Fagotdocenten Nederland en Vlaanderen
Naam Contactgegevens Plaats Naam en contactgegevens muziekonderwijsinstelling
Suzanne van Berkum info@artiance.nl Alkmaar Artiance Centrum voor de Kunsten Alkmaar, www.artiance.nl/info@artiance.nl, Canadaplein 3, 1811 KE Alkmaar, 072-5404335
Suzanne van Berkum scvanberkum@gmail.com Almelo Kaliber Kunstenschool locatie Almelo, www.kaliberkunstenschool.nl, Elisabethhof 2, 7607 ZD Almelo, 053-4858777
Maud van Daal maudvandaal@live.nl Alphen aan de Rijn Stichting Streekmuziekschool Alphen aan den Rijn, Burgemeester Visserpark 30, 2405 CR Alphen aan den Rijn, 0172-417928
Jos de Lange jos.delange@me.com Amsterdam Conservatorium van Amsterdam, www.ahk.nl/conservatorium, Oosterdokskade 151, 1011 DL Amsterdam, 020-5277550
Simon Van Holen mail@simonvanholen.com Amsterdam Conservatorium van Amsterdam, www.ahk.nl/conservatorium, Oosterdokskade 151, 1011 DL Amsterdam, 020-5277550
Stefanie Liedtke stef.lied@yahoo.com Amsterdam Privéles in Amsterdam
Suzanne van Berkum scvanberkum@gmail.com Amsterdam Privéles in Amsterdam
Mette Laugs mettelaugs@gmail.com Arnhem Privéles in Arnhem
Floor van Duijsen floorvanduijsen@live.nl Best Cultuurspoor: www.cultuurspoorbest.nl, J.P. Coenstraat 40, 5684 EG Best, J.P. Coenstraat 40, 5684EG Best, 0499-372609
Tamara Smits tjcsmits@gmail.com Bodegraven Muziekschool de Wissel, www.muziekschoolbodegraven.nl, Stationsweg 17a, 2411 CK Bodegraven, 06-33 68 94 55, info@muziekschoolbodegraven.nl
Floor van Duijsen floorvanduijsen@live.nl Breda Privéles in Breda
Yvonne van der Ham yvonnevanderham@yahoo.com Breda De Nieuwe Veste Breda, www.nieuweveste.nl, Molenstraat 6, 4811 GS Breda, 076-5299600
Wim van Volsem vanvolsemwim1968@gmail.com Brugge (BE) Stedelijk Muziekconservatorium, www.conservatorium-brugge.be, Sint-Jakobsstraat 23, 8000 Brugge, België, +32-50334330
Alban Wesly albanw@xs4all.nl Den Haag Koninklijk Conservatorium Den Haag: www.koncon.nl
Anja Brons anjabrons@hotmail.com Den Haag Privéles in Den Haag
Gretha Tuls grethatuls@gmail.com Den Haag Koninklijk Conservatorium Den Haag: www.koncon.nl
Jantine Veenstra jantineveenstra@gmail.com Den Haag Muziekacademie Den Haag, www.muziekacademiedenhaag.nl, Raamweg 36, 2596 HN Den Haag
Mieke van Dael miekevandael@live.nl Den Haag Koninklijk Conservatorium Den Haag: www.koncon.nl
Casper van Nugteren m.haarman2@chello.nl Dordrecht Cultuurcentrum ToBe, www.tobe.nl, Noordendijk 148, 3311 RR Dordrecht, 078- 6133144
Margaretha den Hollander margaretha.fagot@gmail.com Drachten Privéles in Noord Nederland
Yvonne van der Ham yvonnevanderham@yahoo.com Eindhoven CKE Eindhoven, www.cke.nl, Pastoor Petersstraat 180, 5612 LW Eindhoven, 040-2163263
Hanneke Nijs hannekenijs@gmail.com Enschede Kaliber Kunstenschool locatie Enschede, Academia Musica Enschede, ArtEZ Conservatorium Enschede
Pieter Nuytten pieternuytten@hotmail.com Gent (BE) Conservatorium Gent, www.hogent.be/cons, 9000 Gent, Belgie, +32-92692000
Wim van Volsem vanvolsemwim1968@gmail.com Gent (BE) Academie voor Muziek, Woord en Dans ‘De Kunstbrug’ , www.academiegentbrugge.be, Braemkasteelstraat 26, 9050 Gentbrugge, +32-92302121
Janneke Boonstra boonstraja@gmail.com Gouda Privéles in Gouda
Maud van Daal maudvandaal@live.nl Gouda Stichting Muziekschool Gouda en omstreken, Bloemendaalseweg 48, 2804 AB Gouda, 0182-510717
Mette Laugs mettelaugs@gmail.com Groningen Prins Claus Conservatorium Groningen, www.hanze.nl/nld/onderwijs/kunst/prins-claus-conservatorium, Veemarktstraat 76, 9724 GA Groningen, 050-5951301
Nelleke van Beek nellekevanbeek@gmail.com Groningen Stedelijke Muziekschool Groningen, www.muziekschool-groningen.nl, Sint Jansstraat 7, 9712 JM Groningen 050-3694848
Leendert Booyens leendertbooyens@gmail.com Haarlem Hart Muziekschool, www.hart-haarlem.nl, Kleine Houtweg 18, 2012 CH Haarlem, 023 -5530100
Janneke Boonstra boonstraja@gmail.com Haarlemmermeer Pier K, www.pier-k.nl, Raadhuisplein 9, 2132 TZ Hoofddorp, 023-5669565
Marijke Zijlstra marijke.zijlstra@hotmail.com Haren Privéles in Haren (Gr.)
Marjolein Wielinga venicantare@yahoo.com Heerenveen Privéles in Heerenveen
Floor van Duijsen floorvanduijsen@live.nl Helmond Kunstkwartier, www.kunst-kwartier.nl, Kromme Steenweg 16, 5707 CC Helmond, 0492-542445
Suzanne van Berkum scvanberkum@gmail.com Hengelo Oyfo Muziek, www.oyfo.nl, Esrein 5, 7553 CX Hengelo, 074-2917597
Janneke Boonstra boonstraja@gmail.com Hillegom Hillegomsche Muziekschool, www.hillegomsemuziekschool.nl,Van Den Endelaan 5b, 2182 ES Hillegom, 0252-518427
Eva Jansen evajansenfagot@hotmail.com Hilversum Privéles in Hilversum
Amber Hill amberbassoon@hotmail.com Houten Muziekschool Houten, www.muziekschoolhouten.info, De Slinger 42, 3995 DE Houten, 030-6377046
Ab Weegenaar info@abweegenaar.nl Kampen Quintus Centrum voor Kunsteducatie, www.quintuskampen.nl, Vloeddijk 38, 8261 GC Kampen, 038-3371200
Adrie Bisschop adrie.bisschop@home.nl Maastricht Conservatorium Maastricht en privéles in Maastricht. Conservatorium: www.conservatoriummaastricht.nl, Brusselseweg 150 152, 6217 HB Maastricht, 043-3466666
Michel Bergenhuizen michelbergenhuizen@gmail.com Maastricht Kumulus Centrum voor de Kunsten Maastricht, www.kumulus.nl, Sint Maartenspoort 2, 6221 BA Maastricht043-35, 05669
Jolanda Wolters jolandawolters@hotmail.com Melick Privéles in Melick
Berdien Machiels berdienmachiels@hotmail.com Putten Privéles in Putten
Tamara Smits tjcsmits@gmail.com Rijswijk Privéles in Rijswijk
Pieter Nuytten pieternuytten@hotmail.com Rotterdam Codarts, www.codarts.nl, Kruisplein 26, 3012 CC Rotterdam, 010 -2171100
Ben Zelinsky benjamin.zelinsky@gmail.com Rotterdam Privéles in Rotterdam
Floor van Duijsen floorvanduijsen@live.nl Tilburg Factorium: www.factorium.nl, Koningsplein 11a, 5038 WG Tilburg, 013-5354055
Yvonne van der Ham yvonnevanderham@yahoo.com Tilburg Factorium: www.factorium.nl, Koningsplein 11a, 5038 WG Tilburg, 013-5354055
Antoine Janssen a.janssen16@telfort.nl Utrecht Privéles in Utrecht
Sylvia Mooren smooren63@gmail.com Volkel Privéles in Volkel
Jantine Veenstra jantineveenstra@gmail.com Woerden Klooster Woerden, www.kloosterwoerden.nl, Wilhelminaweg 77, 3441 XB Woerden, 0348-423066
Margaretha den Hollander margaretha.fagot@gmail.com Zuidhorn Muziekschool Westerkwartier, www.kunstbedrijven.nl
Mette Laugs mettelaugs@gmail.com Zwolle ArtEZ Conservatorium – hoofdvak fagot

 

Reacties zijn gesloten.